מנהל המשתלה

אודות אמנון באומהורן - מנהל משתלת אלון


כבר למעלה מ - 25 שנה שאמנון מנהל את משתלת אלון במקצועיות רבה. בעברו שימש 15 שנה כמנהל הגינון של קיבוץ יראון, עד שהחליט בשנת 1988 לקחת את הידע והנסיון שצבר ולהקים את משתלת אלון. אמנון נחשב למומחה בתחום של עצי נוי מורכבים, בפרט עצי אלון, ומשמש גם כיועץ תכנוני לאדריכלי נוף ולאנשים פרטיים המתכננים את גינתם.

 

אמנון הוא העורך והמוציא לאור של קטלוג העצים המודפס של משתלת אלון, וכן אחראי על החומר המוצג באתר של משתלת אלון. הקטלוג ואתר המשתלה, משמשים כחומרי לימוד בפורומים המלמדים שימוש בעצי נוי, ומקור למידע עדכני לאדריכלי נוף ומנהלי גינון. אמנון אף מפרסם מאמרים מקצועיים בנושא עצי נוי והשימוש בהם בבטאונים כגון "גן ונוף", "בטאון אדריכלי הנוף" ו"גנים ירוקים".

 

שירותי יעוץ מקצועי בתשלום
 

  • אמנון חבר בוועדה המייעצת ל-"מדריך לעצי רחוב" של משרד החקלאות ונותן יעוץ למיטב אדריכלי הנוף בארץ. בעל תעודת גוזם מומחה.
  • מספק חוות דעת על בחירת עצים בתכניות גינון עתידיות - לפי קריטריונים של עמידות למחלות ומזיקים, עלויות תחזוקה, חסכנות במים, התאמה לתנאי עץ ברחוב ועוד.
  • נותן יעוץ מקצועי בגינת הלקוח - בחירת מיני עצים מומלצים, מיקומם בגינה בראיה תכנונית כוללת, הנחיות נטיעה והשקיה, הנחיות גיזום עצים קיימים.

לקבלת שירותי ייעוץ ולרכישת עצים ניתן לפנות ישירות לאמנון דרך המייל: alon_yir@yiron.org.il או בנייד 054-7768591

 

linked In אמנון באומהורן לצפייה בפרופיל המקצועי של אמנון ולהתקשרות דרך רשת LinkedIn לחצו כאן

שלח לחבר